Укрпошта пояснила, чому адресат не може отримати відшкодування у разі втрати посилки

1 год назад 0

Компанію звинуватили у крадіжці відправлення Поштовий оператор Укрпошта зіткнувся зі звинуваченням у крадіжці посилок співробітниками. Українцям роз'яснили, хто може подати заяву на компенсацію загубленого вантажу.
Про це пише 
"Будьте обережні – працівники Укрпошти крадуть посилки", — написала під публікацією компанії українка.
Співробітники поштового оператора запропонували їй уточнити номер відправлення та деталі ситуації у особисті повідомлення.
"Укрпошта ви вкрали посилку з дитячими подарунками, а найцікавіше те, що я не маю права зі скаргою до вас, бо я одержувач, а не відправник", — обурилася клієнтка.
У компанії наголосили, що до моменту вручення посилки вона є власністю відправника. Тому лише відправник у разі втрати відправлення має право звернутися за відшкодуванням. Якщо ж він напише письмову відмову, тоді право на відшкодування переходить одержувачу.
"Рекомендуємо відправнику подати заяву, бланки за посиланням. Заповнену заяву надіслати на нашу електронну адресу [email protected] на розгляд. До заяви додається копія чека з надсилання. Підпис, актуальна дата, адреса заявника (для відповіді) та чек обов'язкові" , — відповіли в Укрпошті.