Уряд доручив Укрзалізниці виготовити «буржуйки» для деокупованих територій Херсонщини

12 месяцев назад 0

Кабмін доручив АТ «Укрзалізниця» виготовити 6 тисяч мобільних металевих печей («буржуйок») та додатково заготовить 6 тисяч кубометрів дров для Херсонської області.

Як передає , про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомляє у .

«Збройні сили України продовжують звільнення Херсонщини, але на багатьох деокупованих територіях ми можемо не встигнути відновити опалювальну інфраструктуру. Робимо все можливе, аби забезпечити всіх українців теплом у цей найскладніший в нашій історії опалювальний сезон» , — заявив Шмигаль.

Також, за словами прем’єр-міністра, уряд продовжує працювати над посиленням продовольчої безпеки країни.
«Ще весною цього року ми виділили регіонам кошти, аби вони могли створити додаткові запаси зерна. Ця робота велася все літо й продовжується зараз. Аби повною мірою створити необхідні запаси, уряд перерозподілить 18 млн грн для Донецької, Київської та Запорізької областей. Попри те, що збір врожаю все ще триває, можемо з упевненістю сказати, що Україна здатна повністю забезпечити внутрішнє споживання власною рослинною агропродукцією та продовжувати експорт», — заявив Шмигаль.

Як повідомлялося, уряд оцінює стан готовності житлових будинків і теплових мереж до початку опалювального сезону майже на 90%.