Урочистий день для випускників Генического медичного училища

4 года назад 0

Вчора, 30 червня у спортивному комплексі Генического медичного училища Херсонського державного університету відбулися урочистості з нагоди «Випуску – 2020».
Зі словами вітань до присутніх звернулася директор училища Галина Толубець . Побажавши успіхів у нових починаннях наголосила, – що з гордістю може називати випускників фахівцями своєї справи.
Вже традиційно з привітаннями до випускників звернувся голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов . Він побажав випускникам успіхів, натхнення, міцного здоров’я та запросив розпочати свій трудовий шлях у медичних закладах нашого району.
Найбільш хвилюючим моментом стало вручення довгоочікуваних дипломів. Одинадцять молодших спеціалістів отримали диплом з відзнакою.
Особливими оплесками відмічали групу випускників, де навчались студенти з вадами зору, вони показали високі результати в навчанні: з 14 — 4 дипломи з відзнакою. Всі вони мають можливості отримати вищу медичну освіту в Херсонському державному університеті на медичному факультеті.
Після вручення дипломів випускники були нагороджені грамотами: за відмінне навчання, активну участь у житті училища та спортивні досягнення.
Випускники висловили слова вдячності: адміністрації, викладачам, класним керівникам і всім тим, хто ці довгі роки вчив: добру, справедливості, чесності, толерантності, радів успіхам і заспокоював у години смутку.
Генічеська районна рада