З 1 березня виплату пенсій та субсидії об’єднають

5 лет назад 0

З 1 березня 2019 року запроваджується надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі. Окрім того, субсидія внаслідок змін, пов’язаних з монетизацією, стане соціальною виплатою.   Про це повідомляє головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області.

Подібний механізм застосовуватиметься до одержувачів, яким субсидія призначена на поточний опалювальний період, починаючи з жовтня-грудня 2018 р.

З 01 березня 2019 року період її виплати синхронізується з періодом виплати пенсій і громадяни будуть отримувати ці кошти одночасно з пенсією згідно встановленого графіку виплати. Тобто ті громадяни, які є пенсіонерами, отримуватимуть субсидію разом з пенсією через свої пенсійні рахунки в установах уповноважених  банків або через оператора поштового зв’язку АТ “Укрпошта” одночасно з пенсією з 4 по 25 число кожного місяця.

Особливу увагу звертаємо на те, що виплата субсидії у готівковій формі буде прив’язана до того регіону, де людина отримує свої пенсійні виплати. Тобто, якщо ця людина зареєстрована, як одержувач пенсії в Херсонській області, а субсидію оформлювала й отримувала в іншій області, з 01березня виплата субсидії у готівковій формі буде відбуватися за місцем реєстрації особи, як одержувача пенсійних виплат.