З наступного тижня студенти Херсонського держуніверситету навчатимуться дистанційно

2 года назад 0

У зв’язку з погіршенням протиепідемічної ситуації на території Херсонської області та з метою зменшення соціальних контактів і поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 з-поміж учасників освітнього процесу Херсонський державний університет з 14 по 18 лютого переведено на навчання у віддаленому режимі з використанням технологій дистанційного навчання.
Відповідно факультетам надано право, за необхідності, визначати окремі заняття, які можуть проводитися в очному форматі і графік їх проведення.
Декани факультетів мають забезпечити:
– проведення лекційних та інших видів занять у віддаленому режимі з використанням технологій дистанційного навчання для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів з обов’язковою автентифікацією особи здобувачів;
– забезпечити протягом ІІ семестру відпрацювання навчальних занять, проведення яких передбачає лише очний формат на підставі відповідного розпорядження по факультетам;
– вчасне розміщення на офіційних сторінках факультетів вебсайту університету змін у розкладі занять з обов’язковим розміщенням ідентифікаторів і паролів в zoom та інформування про це науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти через відповідні інформаційні канали;
– вчасне відправлення відповідальними особами на факультетах відеозаписів освітніх компонентів, проведених у віддаленому режимі з використанням технологій дистанційного навчання.
У свою чергу, проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова має взяти під особистий контроль проведення навчальних занять для здобувачів вищої освіти в дистанційному форматі з обов’язковою автентифікацією особи здобувачів і викладача.
За контроль безперебійної роботи інформаційно-телекомунікаційної мережі університету в умовах зростання інтернет-трафіку відповідає проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталія Кушнір.
Крім того, триває заборона відвідування гуртожитків сторонніми особами. В.о. директорки студентського містечка ХДУ Ганна Йокич має забезпечити організацію неухильного виконання регулярної дезінфекції та дотримання протиепідемічних заходів щодо попередження розповсюдження захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19).
Триватиме проведення роз’яснювальної роботи серед співробітників та студентів університету і мешканців гуртожитків студмістечка університету, а також їхніх родичів щодо необхідності вакцинування/отримання бустерної дози вакцини.
Пресцентр ХДУ