З початку року грошову допомогу з обласного бюджету отримали понад 2600 жителів Херсонщини

1 месяц назад 0

Понад 2600 жителів Херсонської області отримали грошову допомогу з обласного бюджету від початку 2024 року.

Про це під час брифінгу , заступник начальника Херсонської ОВА.

За словами Ярослава Шанька, нині на обліку органів соціального захисту населення перебуває майже 31 тисяча жителів нашої області. Протягом січня-березня поточного року їм нараховано державних виплат на суму понад 366 мільйонів гривень.

Родинам, які виховують дітей, позбавлених батьківського піклування, виплатили 66 мільйонів гривень. Мова йде про 95 прийомних сімей та 63 будинки сімейного типу.

На підтримку малозабезпечених родин та громадян, які опинились у складних життєвих обставинах, направили 105 мільйонів гривень, решта суми – близько 195 мільйонів гривень – це соціальна допомога особам з інвалідністю та інші допомоги сім’ям з дітьми.

Крім того, заступник начальника ОВА зазначив, що організовано допомогу з надання матеріальної допомоги жителям Херсонщини коштом обласного бюджету. Від початку року підтримали понад 2600 людей. Це особи, які опинились у скрутному становищі внаслідок непередбачуваних обставин, родини загиблих військових, а також цивільних постраждалих через обстріли росіян. Їм нараховано близько 15,5 мільйонів гривень.

Також здійснена виплата щомісячної грошової допомоги за пільгове забезпечення харчовими продуктами громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на загальну суму 3,4 мільйона гривень.

“Продовжуємо працювати, аби діти могли відпочити та пройти курс реабілітації у кращих українських і закордонних закладах. Нині оздоровлення вже пройшли 455 дітлахів, ще 45 – нині перебувають на відпочинку”, – додав Шанько.