За добу на Херсонщині поліцейські розшукали чотирьох зниклих безвісти дітей — новости херсона

3 года назад 0

За минулу добу на території Херсонської області працівники поліції розшукували чотирьох зниклих безвісти дітей. Усіх неповнолітніх знайшли упродовж кількох годин та повернули рідним.
В одному з сіл Голопристанської територіальної громади пішла з дому і за кілька годин не повернулася 14-річна дівчина. Поліцейські поспілкувалися з рідними та друзями неповнолітньої і з’ясували, що вона може знаходитися у Чаплинці в гостях у нових знайомих.
Правоохоронці встановили особи цих знайомих зниклої і виїхали за місцем їх проживання. Саме там і виявили неповнолітню. З дівчиною було все добре. Вона пояснила, що хотіла особисто побачитися з новими друзями, з якими познайомилася у соціальній мережі.
Правоохоронці відвезли дівчину додому та передали рідним. З неповнолітньою провели виховну бесіду.
В поліцію по допомогу звернувся житель Голопристанської територіальної громади. Чоловік повідомив, що повернувся з роботи, а його 14-річного сина вдома не було, були відсутні деякі речі. Заявник розповів, що син має проблеми із саморегуляцією емоцій та поведінки, тож він не може впоратися з його вихованням. Поліцейські відпрацювали населений пункт і виявили підлітка на одній з вулиць. З хлопцем було все добре. Поліцейські порадили чоловіку звернутися до спеціалістів для корегування поведінки сина.
У с.Приморське поліцейські розшукували двох дев’ятирічних братів, про зникнення яких повідомила мати. Жінка пояснила, що з території пансіонату діти поїхали кататися на самокаті і не повернулися. Самостійні пошуки не увінчалися успіхом. Працівники поліції відпрацювали населений пункт і виявили хлопчиків майже за межами села. З неповнолітніми було все добре, вони пояснили, що загралися. Працівники поліції відвели підлітків додому і передали матері.
Відділ комунікації поліції Херсонської області