За тиждень 150 тисяч українців підписали декларації з лікарями

5 лет назад 0

Понад 150 тисяч українців знайшли лікарів, з якими підписали декларації.

Такі дані за перший тиждень програми "Лікар для кожної сім'ї" оприлюднила у Facebook в.о міністра охорони здоров'я  Уляна Супрун .

" З 2 квітня вже понад 150 тисяч українців знайшли лікарів, з якими підписали декларації. Сподіваюся, що для своїх пацієнтів всі вони стануть тими самими довіреними фахівцями, до яких хочеться звертатися протягом життя з більшості питань щодо здоров'я ", — заявила чиновник.

Кампанія з вибору лікаря розпочалася в усіх областях. Медзаклади поступово підключаються до електронної системи охорони здоров'я — на 4 квітня в системі вже було 63% комунальних закладів, які надають первинну медичну допомогу. Щодня приєднуються нові, повідомила Супрун.

" Всі ми вперше працюємо з таким масштабним завданням, тож в деяких регіонах на початку виникли труднощі. Так, у Львові та Дніпрі старт кампанії був відкладений .

Ми уважно стежимо за перебігом кампанії та допомагаємо вирішувати локальні питання. Сьогодні у Львові почали підписувати декларації. В Дніпрі найближчим часом заклади також відновлять підписання", — зауважила в.о міністра .


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.