За зловживання службовим становищем зі збитками на понад 870 тис. грн судитимуть депутата Херсонської міської ради

1 неделя назад 0

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно депутата Херсонської міської ради за фактом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України). 

Про це повідомила пресслужба Херсонської обласної прокуратури.

За даними слідства, 40-річний підозрюваний у 2018 році, перебуваючи на посаді директора одного з департаментів обласної держадміністрації, ініціював проведення конкурсних торгів з розробки проектів землеустрою. Переможцем стало херсонське приватне підприємство, з яким було укладено відповідні договори. 

За два дні до закінчення строків виконання угод, обвинувачений підписав акти прийнятих робіт за відсутності державної експертизи землевпорядної документації, як того вимагає законодавство та умови договорів. Відтак, роботи були виконані не в повному обсязі. 

При цьому обвинувачений підписав платіжні доручення, за якими приватному підприємству перераховано понад 870 тисяч гривень, що спричинило збитки державі.

Досудове розслідування здійснювалось ГУНП в Херсонській області. 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.