Загадкове вбивсто матері та її двох дітей у Скадовську: з’явилися подробиці

5 лет назад 0

Родина приїхала на відпочинок з Херсона. 

У курортному Скадовську в орендованій квартирі мертвими знайшли матір і двох її неповнолітніх дітей. Загиблою виявилася 34-річна Ольга Буніна. У Херсоні мала ріелторське агентство. З чоловіком – розлучилась. Саме колишній чоловік знайшов тіла, йдеться у ТСН.19:30.

Мати із двома синами приїхали на відпочинок з Херсона. Оселилися в будинку усього за 500 метрів від моря. Невдовзі після приїзду їх знайшли мертвими. У жінки — поліетиленовий пакет на голові. Її сини лежали поруч. Жінці було 34 роки. Її дітям — сім та дев'ять років. 

Власник житла, яке винайняла родина, місцевий житель. Чоловік — колишній податківець, який придбав квартиру, аби здавати її. На маму з двома хлопчиками ніхто не звернув уваги, бо в цей час у курортному містечку чимало гостей. "Тут у багатьох квартирах живуть відпочивальники. Але хто вони – ми не знаємо", — каже місцева мешканка. 

У день загибелі матері з синами ніхто не бачив. У квартирі, кажуть сусіди, було тихо. Тіла знайшов колишній чоловік загиблої. Як стало відомо, він приїхав на море провідати дітей. Мовляв, довгий час не міг з ними зв'язатися.

"Під час огляду на тілах загиблих видимих тілесних ушкоджень виявлено не було. Наявні ознаки асфіксії у жінки. Трупи направлені в бюро судово-медичної експертизи для встановлення причин смерті", — розповіла речниця ГУНП у Херсонській області Ірина Атаманенко.

За попередніми даними експертів, спочатку померли діти, а потім – мама. Будинком, де сталася трагедія, ширяться чутки: "Кажуть, що вона отруїла дітей. Діти заснули, а вона одягнула мішок на голову і задушилася сама".

Правоохоронці опитують жителів мікрорайону. Вилучають відео з камер відеоспостереження. Від чого загинули мама і діти, обіцяють розказати тільки після судмедекспертизи. Попередньо — на тілах слідів боротьби чи насильницької смерті не виявлено.