Загарбники хочуть перенести День міста у Херсоні на ранішу дату — ЗМІ

2 года назад 0

Херсонські колаборанти та їхні російські куратори вирішили перенести День міста на ранішу дату.

Про це повідомляє видання , передає .

"Херсонські колаборанти та їх російські куратори планують влаштувати в Херсоні черговий спектакль для російських ЗМІ. Для цього навіть планується перенести День міста на іншу дату: замість вересня цього року пропонується відзначити це свято 18 червня. Робиться це під приводом відновлення історичної достовірності", — пише видання.

За його інформацією, на одному з російських Tелеграм-каналів депутат «Єдиної росії» Ігор Костюкевич, котрий зараз "гастролює" Херсонщиною, заявив, що з такою пропозицією до нього начебто звернулись самі містяни і він вже написав відповідного листа на адресу "керівника військово-цивільної адміністрації” Володимира Сальдо.
Той, своєю чергою, зазначив, що розгляне це звернення. За словами Сальдо, День міста останні 20 років проводили у вересні, щоб більше херсонців мали змогу взяти участь у святі.

“18 червня урочистості відбувались не дуже масово, тому що діти були на канікулах, як і студенти, а це свято було саме для них”, – стверджує Сальдо. Він також зазначив, що перенесення Дня міста на вересень відбулось вже за його правління.

Видання пише, що загарбникам конче необхідно продукувати картинку для російських ЗМІ зі “щасливої звільненої” Херсонщини. "Тож якщо День міста відбудеться все ж таки 18 червня, ми матимемо змогу, за аналогією до Дня перемоги цьогоріч, побачити на херсонських вулицях натовп туристів з Криму та ОРДЛО, котрі гратимуть ролі “щасливих херсонців”, — зазначається у публікації.

Як повідомлялося, у Херсоні загарбники розмародерили будівлю Суспільного мовника і хочуть запустити пропагандистський телеканал «Таврія».