Загарбники на Херсонщині постійно проводять фільтраційні заходи — Соболевський

1 год назад 0

На загарбаній території Херсонщини російська армія проводить постійні фільтраційні заходи, шукаючи людей, які співпрацюють з ЗСУ.
Про це повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський на брифінгу в Медіацентрі Україна — .

«Час від часу вони (військові рф – ред.) окремі населені пункти просто закривають на в’їзд-виїзд і роблять тотальну фільтрацію. Вони у кожну хату заходять – перевіряють документи на право власності на цю будівлю, хто там був зареєстрований, перевіряють будинкові книги. Перевіряють комп’ютерну техніку, автомобільний транспорт… перевіряють засоби зв’язку» , — заявив він.

За словами Соболевського, ці дії загарбників спрямовані на пошук людей, які з’явилися у цих населених пунктах за останні місяці, виявлення тих, хто співпрацює з ЗСУ.
Водночас перший заступник голови облради зауважив, що на загарбаній військовими рф території складна гуманітарна ситуація: у більшості районів обмежений доступ до медичних послуг, значно погіршилася ситуація з постачанням товарів першої необхідності.

Як повідомлялося, ЗСУ визволили правобережну частину Херсонської області, зокрема місто Херсон. Частина області, розташована на лівому березі Дніпра, тимчасово захоплена російськими військами.