Загинув на фронті співробітник ліцею Новокаховської громади: виїхав з окупації і пішов на фронт добровольцем

6 месяцев назад 0

Про це повідомили на сайті  ліцею  Новокаховської  міської ради.

“Колектив Козацького ліцею і батьківська спільнота висловлює щирі співчуття завідувачці господарства Вовченко Валентині та її дітям Надії та Олександру у зв’язку з трагічною втратою чоловіка, батька, а для нас — чудового колеги Вовченка Олексія.Олексій працював у нашому ліцеї електромонтером, але його золоті руки вміли все. Завдяки чудовому тандему Валі та Льоши школа почала поступово оновлюватися. Валентина генерувала ідеї, Олексій професійно втілював їх у життя”, – зазначили в ліцеї.
Коли російські окупанти захопили наше село, Олексій безстрашно допомагав односельцям, ризикуючи власним життям. Він був першим скрізь, де люди потребували допомоги й підтримки…

Виїхавши з окупації, Олексій одразу пішов добровольцем на фронт…

“25 грудня 2023 року Олексій загинув внаслідок ворожого обстрілу при виконанні військового обов’язку, захищаючи нашу Батьківщину від деградованої російської орди.Олексію, ти назавжди залишишся в пам’яті кожного з нас Людиною зі світлою душею і гарячим серцем… Добрий, відкритий, турботливий, справедливий… З тобою було легко, бо ти був Справжній… З тобою було надійно, бо ти ніколи не кидав слів на вітер… Спочивай з миром!Царство небесне, Колего, Друже, Брате!”, – додали в дописі  колеги.