Заступник голови Херсонської облради: Наш пріоритет – оздоровлення дітей

3 года назад 0

Цього літа наші діти на Херсонщині мають встигнути оздоровитися в літніх таборах — таку позицію висловив Віталій Булюк, — як батько і як заступник голови Херсонської обласної ради:
Наш пріоритет – оздоровлення. Попереду осінньо-зимовий період і діти повинні мати хороший імунітет, який справляється з будь-якою заразою чи інфекцією. Загартовуватися, в тому числі, вони мають в таборах.
Найперша умова для відкриття і функціонування таких закладів – перебування там лише дітей із Херсонщини. Зараз дітлахи все рівно перетинаються і контактують один із одним.
Ті, кому пощастило, відпочивають, у кращому випадку з тиждень на морі зі своїми рідними, кому ні, частину дня перебувають у закритому приміщені, іншу — бігають у дворах по асфальту.
У селах, також не мед. Ті, хто виріс у селі пам’ятають — городи, господарство — куди ж від цього – гарні діти мають допомагати батькам. Плюс села — хоч не загазоване повітря. Одне слово – хаотичний відпочинок. А в таборі, як не крути — режим, повноцінне харчування, організоване дозвілля і нагляд медиків.
Уже засідала регіональна комісія з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на яку були запрошені директори дитячих оздоровчих закладів. Там були озвучені технологічні схеми організації дотримання карантинних заходів – це обов’язково і найважливіше.
З огляду на те, що на сьогодні пропонує МОЗ і Міносвіти, то початок навчального року передбачається сумбурний. А оскільки херсонський вересень – це оксамитовий сезон, то хай краще наші діти в цей час пройдуть оздоровлення в таборах – більше толку для їхнього здоров’я і батьківських нервів , — вважає Віталій БУЛЮК .