Заступник міністра МВС зустрівся з колективом ХДУ

7 месяцев назад 0

Колектив Херсонського державного університету  пройшов окупацію. Продовжує  навчати  студентів і після звільнення Херсона. Це складний період, адже місто щодня під обстрілами.

Незважаючи, що  адміністративний офіс ХДУ релоковано до Івано-Франківська, керівництво постійно зустрічається з викладачами і студентами, аби прозвітувати про зроблене та познайомити з планами.  Цього  разу з колективом зустрілилися представники міністерства УМВС України, – про це зазначив в дописі  Олександр Співаковський, ректор ХДУ.

“Коли я чую чи читаю, що про Херсон всі забули, то мені прикро за тих людей, які зараз живуть та працюють у нашому місті-герої. Це знецінює те, що херсонці попри все продовжують тримати українське небо над містом. Вчора мав можливість познайомити заступника Міністра внутрішніх справ України Богдана Драп’ятого з незламним колективом Херсонського державного університету. Ми оглянули нашу інфраструктуру в Херсоні, гості на власні очі побачили, що до великої війни ми робили все можливе, щоб створити сучасний освітній простір. Ми й зараз робимо все можливе, щоб зберегти університет. У складних умовах, під щоденними обстрілами” , – прокоментував Олександр Співаковський.
Колектив закладу поспілкувався з гостями, поставив актуальні питання.

“Пан Драп’ятий – доволі молода освічена людина, яка не так давно була студентом – дякував колективу за те, що вони роблять, за ту любов до університету та професії, яку він відчув. Люди згадували, як жили та працювали в окупації, казали, що найкращий день – це 11 листопада 2022 року, коли ЗСУ звільнили Херсон. Хтось плакав, бо діти та чоловіки на фронті, як і сотні тисяч синів та доньок України, за яких ми молимось кожного дня…Упевнений, що такі зустрічі, нехай і тривають вони десь 30 хвилин через зайнятість та правила безпеки для посадовців такого рівня, дуже потрібні, адже надихають усіх учасників. Співробітники університету відчувають, що про них не забувають, що є підтримка, а гості мають об’єктивну картину того, чим живе Херсон, які настрої та очікування” , – додав ректор ХДУ.
Олександр Співаковський подякував  заступнику Міністра внутрішніх справ України Богдану Драп’ятому  та Мирославу Дурдинцю , начальнику відділу № 5 управління забезпечення діяльності керівництва МВС Департаменту організації діяльності Міністерства за приїзд до прифронтового міста та зустріч з незламним колективом Херсонського державного університету.

“Щиро вдячний Мирослав Дурдинець, начальнику відділу № 5 управління забезпечення діяльності керівництва МВС Департаменту організації діяльності Міністерства, з яким ми дуже давно знайомі, за сприяння у організації цій зустрічі, за те, що пам’ятаєте про Херсон. Сам факт візиту до університету у прифронтовому місті – свідчення цього. Насправді, посилювати інформаційний сигнал про Херсон та херсонців може кожен, використовуючи теорію п’яти рукостискань. Достатньо розповідати про те, що відбувається, друзям, родичам в Україні та за кордоном, поширювати дописи у соцмережах… Про Херсон знають та пам’ятають, за звільнення Херсонщини кладуть свої життя наші військові” , – додав в дописі Олександр Співаковський.дописи у соцмережах… Про Херсон знають та пам’ятають, за звільнення Херсонщини кладуть свої життя наші військові.