Збори по кіокушинкай карате у Скадовську зібрали понад півтисячі учасників

4 года назад 0

З 26 липня по 2 серпня 2020 року в Скадовську, на стадіоні пансіонату “Таврія”, розпочала заняття 1-а літня школа по кіокушинкай карате, під керівництвом Шихана Сергія Всеволодова (7 дан) – «Скадовськ-2020» – The 31th International Summer Camp “SKADOVSK-2020».
Під час зборів спортсмени будуть підвищивати рівень своєї майстерності. Відбудеться стандартизація техніки карате відповідно до вимог (WKB) та атестація на «КЮ», «ДАН», 4-й міжнародний турнір з ката та суддівський семінар.
Скадовськ не вперше приймає спортсменів каратистів на своїх спортивних майданчиках та надає допомогу в організаційних питаннях. Голова Скадовської РДА Світлана Покутня отримала Подяку від всеукраїнського об’єднання кіокушинкай карате за підтримку цього виду спорту у Херсонській області.

Шихана Сергій Всеволодов – Президент Херсонської обласної Федерації Кіокушин карате і Рукопашного бою, Президент Всеукраїнського об’єднання «Кіокушин Будо карате» (КБДК), Керівник спортивного клубу «Легенда», Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Чемпіон Світу з кіокушин карате серед ветеранів, Рекордсмен Світу з тамешиварі, каже що основний постулат школи кіокушин карате це “випробування і, перш за все, випробування духу, і бажання долати труднощі ”. Чого і побажав спортсменам, учасникам зборів у Скадовську.

Скадовська блог-толока