Здоров’я дітей — понад усе!

4 года назад 0

Команда Ігоря Колихаєва "Нам тут жити" подарувала Херсонському дитсадочку № 37 бактерицидний рециркулятор — апарат для знезараження повітря, про який так давно мріяли вихователі та батьки вихованців.

Справа в тому, що цей дошкільний заклад — спеціалізований, призначений для реабілітації діток з ортопедичними порушеннями. За словами директора Тетяни Аббасової, у кожній групі садочка працює бактерицидна лампа. Вбиваючи шкідливі бактерії, вона значно знижує рівень захворюваності на респіраторні інфекції. За власними спостереженнями, протягом трьох років їх використання, показники у дитсадочку покращилися на 20%!

Проте, потужності такої лампи не вистачає для спортивної зали площею 50 квадратних метрів. Удвічі ефективніше працює бактерицидний рециркулятор, розсіюючи ультрафіолетові промені у всі закутки приміщення!

"Там де займаються дітки з особливими потребами, лише дезінфекувати поверхні не достатньо. Важливо знезаражувати й повітря,  — ділиться досвідом Тетяна Аббасова, — к рім того, ми значно заощаджуємо час на прибирання. Адже заняття з лікувальної фізкультури для різних груп тривають протягом дня, з перервою на 10-15 хвилин. Тепер ми все встигатимемо! Щиро дякую команді Ігоря Колихаєва "Нам тут жити" за такий чудовий подарунок! Для нас це річ першої необхідності, щоб діти росли здоровими і розвинутими!"#Наші_діти_наше_майбутнє
#Нам_тут_жити