Знай наших — херсонські курсанти взяли участь у британській конференції (ФОТО)

5 лет назад 0

Курсант 4 курсу  факультету суднової енергетики Херсонської державної морської академії Євген Омельяненко 11 квітня 2019 р взяв участь у конференції «Людський фактор у морській автоматизації».

Також учасниками конференції стали курсантка 4 курсу факультету морського права та менеджменту НУ «ОМА» Анастасія Калінчак і курсант 5 курсу факультету морських перевезень та технологій НУ «ОМА» Олександр Тодоров.

До складу делегації України увійшли заступник голови Професійної спілки працівників морського транспорту України (ПРМТУ) Григорюк О.І., ректор НУ «Одеська морська академія», професор Міюсов М.В. і начальник відділу міжнародних зв’язків НУ «ОМА» Чеснокова М.В..

Захід відбувся у місті Саутгемптон, що у Великобританії. Організатором конференції виступила Міжнародна рада морських роботодавців (IMEC). Участь курсантів у конференції була фінансово підтримана фондом TK Foundation, місія якого полягає в тому, щоб надати можливість молоді досягти успіху та сприяти морській освіті та безпеці на морі. Повідомляє Херсонська державна морська академія