“Зробити з українських дітей солдат імперії”: підлітків з окупованої Херсонщини повезли до Волгограда

2 недели назад 0

Окупаційна влада відправила у військово-патріотичний табір до Волгограда (РФ) 36 українських дітей з окупованої території Херсонщини.
Про це йдеться на пропагандистському каналі, повідомляє .

Незаконний заступник голови окупаційної ВЦА Херсонської області  розповів, що дітей “навчатимуть” військовим навичкам.

Також Черевко повідомив, що за дорученням призначеного Кремлем голови Херсонщини Володимира Сальда, упродовж трьох місяців, інтенсивно вводитимуть “нові форми виховання” дітей. Окрім цього, на відео показують в колабораціонізмі Оксану Довбню.

У коментарі “Вгору” політолог, краєзнавець Дементій Білий зазначив, що це системна політика ментального переформатування свідомості українських дітей.

“З них хочуть зробити манкуртів. Раніше окупанти брали дітей народів, які захоплювали й робили так, аби вони не пам'ятали свого минулого, дитинства, традицій, звичаїв. Те саме зараз роблять російські окупанти”, – сказав політолог.

За його словами, це один із полів геноциду українського народу. Російські окупанти намагаються вкласти у свідомість українських дітей ворожу, імперську, російську ідеологію та зробити з них солдат імперії.

“Це воєнний злочин, що вони роблять з дітьми на окупованих територіях України. Це робиться на всіх рівнях: в школі, російської пропаганди на телебачені, “військово-патріотичних” ігор”, – зазначив Дементій Білий.

Заступник директора Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов розповів, що російські окупанти великі ресурси на роботу з підлітками. Один із напрямків – це “військово-патріотичне виховання”.

Політолог та краєзнавець Дементій Білий , що російські окупанти забороняють вивчати дітям українську мову та книжки. Крім того, створили в Скадовську в захопленій школі музей “СВО” та змушують писати дітей листи військовим РФ.

Раніше ДБР обшук у будинку Сергія Черевка. Тоді в нього вилучили документи щодо організації пропагандистських заходів, сценарії урочистостей до дня перемоги та дня Росії, символіку РФ, георгіївські стрічки, радянські символи. Його підозрюють в колабораціонізмі.