ЗСУ звільнили деякі населені пункти на півдні. Буде офіційне повідомлення – Гуменюк

9 месяцев назад 0

Речниця оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк підтвердила, що Збройні Сили України звільнили деякі населені пункти під час контрнаступу у Херсонській області. Їхні назви поки що не повідомляють із питань безпеки, сказала Гуменюк в ефірі російськомовного телемарафону у вівторок.

"Ми продовжуємо позиційні бої, і є території, які нами вже звільнені. Є розрахунковий час оголошення цих територій такими, які вже повністю під юрисдикцією України. Тому давайте ще трішечки почекаємо, ми готуємо повідомлення офіційне щодо цього" , – сказала Гуменюк.

Вона пояснила, що ЗСУ не поспішають повідомляти про звільнення населених пунктів, тому що потрібен час на зачистку від можливих залишків російської армії та вибухівки, яку вона могла там залишити.

Гуменюк також розказала, що усі мости через Дніпро залишаються непроїзними, а російські переправи знаходяться під вогневим контролем Збройних Сил України.

"Ми продовжуємо роботу з виснаження логістики ворога. Це дуже серйозно підриває їхній моральний дух, бо вони усвідомлюють: підтягувати резерви і чекати допомоги їм більше не доводиться",  – сказала Гуменюк.

З її слів, лише з початку тижня українські війська знищили 15 складів із боєприпасами на цьому напрямку і продовжують це робити.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.