![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2022/03/32fe15ce51c1c8a2164099fdf27bcdac-584x450.jpg)
Звернення інспекції з контролю за благоустроєм Херсонської міськради
2 года назад 0
Інспекція з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради звертається до голів ОСББ, керівників керуючих компаній, власників бізнесу:
Шановні мешканці міста!
Інспекція з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради звертається до голів ОСББ, керівників керуючих компаній, власників бізнесу, керівників ринкових містечок, які здійснюють свою діяльність на території Херсонської міської територіальної громади, з проханням дотримуватись правил благоустрою, забезпечувати належний санітарний стан прилеглої до об’єктів території, збирання та сортування твердих побутових відходів.
Будьте свідомими та відповідальними!