Чемпіонат Каховки з швидких шашок-64

4 года назад 0

29 лютого 2020 року в приміщенні шахового клубу МПК «Меліоратор» відбувся відкритий Чемпіонат м. Каховки з шашок-64 2020 року, який проводився за правилами швидких шашок. В змаганнях, організованих Каховською шашковою федерацією спільно з відділом у справах молоді та спорту міської ради, а також при організаційній підтримці відділу культури і адміністрації МПК «Меліоратор», взяли участь 22 спортсмени різного віку.

Першість у турнірі розігрувалась за коловою системою. У підсумку звання чемпіона Каховки з швидких шашок-64 здобув Євген Марчук, на другому місці – Валерій Мальцев, на третьому – Дмитро Бенюк.

У заліку серед жінок призові місця розподілились наступним чином: І – Світлана Малецька, ІІ – Ольга Мелехина, ІІІ – Альбіна Сахарчук.

Серед ветеранів кращі результати показали: І – Сергій Вітюк, ІІ – Микола Чепурний, ІІІ – Валерій Жук.

У заліку  чемпіонату серед юнаків та дівчат призерами стали: І – Михайло Бережний, ІІ – Рустам Дідаш, ІІІ – Андрій Ісаєв.

Переможці та призери в кожній категорії нагороджені медалями та грамотами від організаторів.