«Дніпро» – «Донбас»

4 недели назад 0

24.09.21. УХЛ. Тур 3.  «Дніпро» – «Донбас» (1:1, 0:3, 0:1).

Чисельною перевагою на початку поєдинку володів «Донбас». Донеччани насідали на херсонців, атакували позиції  Едуарда   Захарченка , але той відбивав кидки. Господарі грамотно огризались контратаками, не боячись чисельної переваги.  Віталій   Кирющенков  в меншості ледь не переграв  Богдана Дяченка .

Рахунок в матчі відкрили «щуки»: першу шайбу команди в сезоні закинув  Дмитро Савріцькій .

Гості кинулися порівнювати рахунок, але херсонці вміло діяли в обороні. Знову на руку зіграло вилучення, але в цей раз «ударне» тріо гостей спрацювало:  Андрій Сигарьов , отримавши передачу від  Олега Шишляннікова , відправив шайбу в ворота.

Другий період команди почали на рівних, поперемінно володіючи ініціативою. Суперники створювали моменти в зонах один одного, але довести їх до реалізації не вдавалося. «Донбас» кидав частіше, і в якийсь момент фортуна їм посміхнулася на п’ятачку – закинув  Дмитро Даниленко . Після другого голу донеччани збільшили темп, а Шишлянніков збільшив рахунок.
Скоротити різницю «щуки» намагалися, найвірніша можливість була упущена, коли  Микола Дворнік , не перегравши самостійно голкіпера, віддав пас на набігаючого  Данилу Кашевку , але той промахнувся з вигідної позиції, втративши шанс відкрити свій бомбардирський рахунок. А ось  Станіслав Садовіков  свою дебютну шайбу в УХЛ забив.

Третій період суперники діяли на рівних, намагаючись обіграти один одного. І це вдалося «Донбасу»: дубль оформив Шишлянніков. Херсонці намагалися скоротити відрив, але шайба запекло не йшла у ворота ні після проривів  Артема Целогородцева , ні після навалу на ворота Дьяченка.

Незважаючи на програш, було помітно, що команда додала у взаємодії і віддачі, ще б попрацювати над чуттям один одного і точності кидків. Уже в неділю приймати ХК «Маріуполь», який приїде в ейфорії від перемоги над «Кременчуком».

Шайби: 1:0  – 5:48 Саврицький (Ратушний, Алдамжаров),  1:1  – 12:53 Сигарьов (Бірюков, Шишлянніков),  1:2  – 26:15 Даниленко (Пересунько),  1:3  – 30:17 Шишлянніков (Бірюков, Сигарьов),  1:4  – 32:52 Садовиков (Коренчук, Буценко),  1:5  – 44:47 Шишлянніков (Бірюков, Андрейків)

«Дніпро»:  Захарченко (Гурко); Кашевко – Алдамжаров – Хамматов, Ратушний (К) – Саврицький (А), Целогородцев – Кирющенков – Дворнік, Кругляков – Катрич, Дуюн – Русаков – Булах, Бабчук – Панков, Філімонов, Соляник.

«Донбас»:  Дьяченко (Макаров); Садовіков – Буценко – Коренчук, Фірсов – Желдаков, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов (А), Андрейків – Смерек, Пересунько – Захаров (К) – Морозов, Соколовський – Пангелов-Юлдашев (А), Кривошапкін – Даниленко – Разумов, Ігнатенко.

Джерело: Новини «Дніпро» – «Дніпро»


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.