«Дніпро» – «Сокіл» 2:9

3.10.21. Тур 6. «Дніпро» – «Сокіл» 2:9 (0:5, 1:1, 1:3).

Обидві команди вирішили перевірити у справі молодих голкіперів. Але роботи у  Владислава Гурка  було на порядок більше. “Сокол” з перших хвилин полетів в атаку, раз за разом перевіряючи на міць оборону херсонців. Круговерть у воріт вилилась у постріл  Олександра Павленка  з убійної дистанції.

“Дніпро” намагався контратакувати, мав шанс  Віталій Кирющенков , але  Артур Оганджанян  виловив шайбу. На 16 хвилині проґавили кидок  Владислава Сушкова , а потім стався провал: дві шайби за 2 хвилини, після чого юний  Назарій Сушко  змінив у воротах Гурка.
Можливість “розмочити” рахунок створив на 17 хвилині  Булат Хамматов , але  Данило Кашевко  поцілив точно в голкіпера. А гості в більшості організували для Павленка дубль – 0:5.

На початку другої третини матчу “Сокіл” провів результативну атаку, після чого до воріт “щук” знов повернувся Гурко. “Дніпро” скористався двома послідовними видаленнями у киян, і Кирющенков низом пробив Оганджаняна – 1:6.

За 3 хвилини до другої перерви Віталій віддав чудову поперечну передачу на  Артема Целогородцева , кидок, але – повз воріт.

У 3-м періоді команди обмінялись голами у більшості. Спочатку першу свою шайбу закинув новачок “щук”  Нікіта Кардашев , який влучно підправив кидок Целогородцева.

Але згодом молоді “соколи” додавили на п’ятачку наших захисників, і дубль оформив вже  Данило Коржилецький .

За 2 хвилини до сирени гостям вдалось розіграти швидкісну комбінацію в нашій зоні, і Павленко закидав вже у напівпусті ворота, оформивши хет-трик.

Упевнена перемога киян, які за набраними очками зрівнялись з дончанами. А херсонців у середу о 19-00 очікує важке рандеву з командою Краматорська. У п’ятницю – перший виїзд: до Харкова.

Шайби: 0:1  Павленко (Тихомиров), 06:01;  0:2  Сушков (Симчук, Алексєєв), 15:36;  0:3  Міхнов (Мажуга, Рубан), 16:13;  0:4  Коржилецький (Мажуга), 18:15;  0:5  Павленко (Тихомиров, Хайруллов, більш.), 19:10;  0:6  Рубан (Сисак), 23:03;  1:6  Кирющенков (Саврицький, Ратушний, більш.), 26:55;  2:6  Кардашев (Целогородцев, Панков, більш.), 41:59;  2:7  Коржилецький (Гончаренко, більш.), 44:20;  2:8  Міхнов (Рубан), 50:02;  2:9  Павленко (Андрущенко, Панченко), 57:42;

Дніпро:  Гурко (Сушак – з 18:15 по 23:03); Ратушний (К) – Саврицький (А), Панков – Кардашев, Філімонов – Кругляков, Бабчук; Русаков – Хамматов (А) – Кашевко, Кирющенков – Гринкевич – Целогородцев, Дворнік – Булах – Соляник, Дуюн.
Сокіл:  Оганджанян (Кубрицький); Сушков – Мажуга, Хайруллов – Рибалко, Сисак – Алексєєв, Логач; Рубан – Смірнов – Міхнов, Андрущенко – Тихомиров – Павленко, Коржилецький – Симчук – Гончаренко, Панченко.

Джерело: Новини «Дніпро» – «Дніпро»