![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2023/11/116b8e6adcdcc270982e4f97edcf74d8.jpg)
Екс голкіпер херсонського Продексіму Кирило Ципун – у топ-5 найкращих гравців 12 туру польської Екстракласи
8 месяцев назад 0
Воротар збірної України з футзалу, ексголкіпер херсонського Продексіму, а зараз гравець глівіцького «Пясту» Кирило Ципун увійшов до символічної збірної дванадцятого туру чемпіонату Польщі серед команд ФОГО Екстракласи.
Про це футзальний портал «5х5»
В повідомленні зазначено, що у дванадцятому турі «Пяст» на виїзді» обіграв «Євробус» з рахунком 5:2, а один з «сейвів» Кирила Ципуна увійшов до п’ятірки найкращих у турі.
Також до п’ятірки найкращих гравців туру увійшли Каміл Кухарскі («Відзев»), Якуб Конкол («Футзал Лешно»), Міколай Заставнік («Рекорд») та Андре Луіз («Легія»).