Херсонець виборов право здобувати країну на Олімпійських іграх

3 года назад 0

Українські спортсмени вже здобули 90 олімпійських ліцензій. Херсонський легкоатлет Андрій Проценко, випускник Херсонського фахового спортивного коледжу представлятиме наш регіон серед них.

Йому одному з п’яти у світі підкорилась висота 2,40 м. 2020 рік спортсмен закінчив з другим результатом світового топ-листа сезону зі стрибків у висоту (2,30 м). Андрій Проценко вже двічі брав участь в Олімпійських іграх. Найкращий результат він показав у Ріо-де-Жанейро в 2016 році, посівши VI місце.

Телестудія “Український південь” знайомить зі спортсменами, які представлятимуть Україну на Олімпійських іграх!. Андрій Проценко, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики в інтерв`ю журналістам підкреслив, наскільки важливо для нього представляти Херсонщину, брати участь у таких змаганнях високого рівня.

Сьогодні і в більшості тренування проходять на базі Херсонського фахового спортивного коледжу. Геннадій Зуєв, заслужений тренер України, розповів, як він побачив свого зіркового учня, а також, як виховати олімпійського чемпіона.

Джерело: Український південь