![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/03/50578063711aa50f127920fd9258627c-375x450.jpg)
Херсонець успішно виступив на Міжнародному турнірі класу «А» з таеквон-до (ITF) «CzechOPEN 2020»
4 года назад 0
З 27 лютого по 03 березня 2020 року у м. Німбурк, Чехія відбувся Міжнародний турнір класу «А» з таеквон-до (ITF) «CzechOPEN 2020». У змаганнях взяли участь близько 400 спортсменів з України, Польші, Венгрії ,Словакії та Чехії.
До складу збірної України ввійшли вихованці ДЮКФП № 4 керівника гуртка з таеквон-до Афанасьєва Дмитра. У розділі туль – Яцко Владислав (гімназія № 1), отримав бронзову медаль.
Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.