![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/05/cc7990f34e7d950ca182774532fdfb8a-667x450.jpg)
Херсонка Юлія Дерій на Чемпіонаті України та Всеукраїнському турнірі з карате здобула третє місце
3 месяца назад 0
Вихованка Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №5 Юлія Дерій на Чемпіонаті України та Всеукраїнському турнірі з карате, який об'єднав представників усіх федерацій кіокушин карате України, здобула третє місце.
Про це повідомляє Роман Мрочко у Facebook.
Змагання відбулися минулого тижня у Києві і стали одними із наймасштабніших вітчизняних турнірів. У них взяли участь 1 200 спортсменів, 117 тренерів та понад 67 команд з 18 областей України.