![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2017/06/ee5d39948af493b95996c6a7eea50afe-713x450.jpg)
Херсонські борці здобули нагороди на чемпіонаті України
7 лет назад 0
У Житомирі тривають змагання чемпіонату України зі спортивної боротьби серед жінок та чоловіків. 7 червня відбулось офіційне відкриття змагань. Організаторів, учасників та тренерів вітав заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич.
355 спортсменів з усіх регіонів України демонструють свої навички у греко-римській, спортивній та жіночій боротьбі на арені ТРК «ФОК».
У змаганнях також беруть участь вихованці херсонської школи вільної боротьби, які у перший день змагань виступили успішно і посіли призові місця.
За словами організаторів, під час всеукраїнської першості буде проходити відбір до чемпіонату світу-2017, який відбудеться у Парижі з 21-27 серпня 2017 року.
Джерело