![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2017/07/f3dcb25e648725f5b5135b85e9a5cc29-676x450.jpg)
Херсонський спортсмен виступить за Україну на чемпіонаті Європи
7 лет назад 0
Виконком Федерації легкої атлетики України затвердив склад збірної України, яка 20-23 липня у Гроссето (Італія) візьме участь в чемпіонаті Європи серед юніорів.
До складу української делегації увійшло 28 атлетів та 12 офіційних осіб, серед яких є спортсмен Херсонської області.
Від Херсонщини у складі збірної виступить новокаховчанин Гліб Піскунов у змаганнях з метання молота. На чемпіонат спортсмена супроводить його батько, тренер-викладач Новокаховської ДЮСШ Едуард Піскунов.
за інф. Федерації легкої атлетики України