Херсонський веслувальник у складі екіпажу здобув золото чемпіонату світу

На чемпіонаті світу серед юніорів та молоді, який відбувся в португальському містечку Монтемор-у-Велью з 3 по 6 вересня, веслувальники збірної України були представлені в 35-ти видах програми.

В заключний день змагань наші спортсмени стартували в 9-ти фіналах. Так, в байдарці-четвірці – 500 м U23 за перемогу змагався спортсмен КЗ «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» ХОР, майстер спорту України Олександр Зайцев. Разом зі своїми колегами по екіпажу Дмитром Даниленком, Віталієм Бистревським та Василем Смілкою наш Олександр здобув золоту чемпіонату світу з часом 1.24.26 сек. та виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Це перша золота медаль в олімпійській байдарці-четвірці в історії українського веслування!

Щиро вітаємо нашого спортсмена та його тренера Сергія Кірсанова з чудовим результатом на міжнародній арені! Бажаємо подальших звершень!

Джерело: Херсонський веслувальник у складі екіпажу здобув золото чемпіонату світу – Херсонська обласна рада