Колишній вихованець Херсонської ДЮСШ №6 представив Україну на Олімпіаді у Токіо

2 года назад 0

На Олімпіаді в Токіо Україну в стрибках на батуті представляв єдиний спортсмен – 26-річний херсонець Микола Просторов (тренер – Ігор Молчанов). Стрибками на батуті він почав займатися з п’яти років у Херсонській дитячо-юнацькій спортивній школі №6, перший тренер спортсмена майстер спорту України Оксана Нікітіна.

Для українця ці Олімпійські ігри стали першими в кар’єрі. На жаль, затриматись у Токіо надовго йому не вдалось. Просторов пройшов до півфіналу ігор та зупинився у кваліфікації, набравши 92.570 бала посів 12-те місце.

 Для довідки:  У 2009 році Миколі Просторову присвоєно звання «Майстер спорту України», у 2017 – «Заслужений майстер спорту України» зі стрибків на батуті.

 У 2011 році він увійшов до складу збірної команди України зі стрибків на батуті. Починаючи свою кар’єру на міжнародної арені серед дорослих у 2012 році у змаганнях Кубку світу (Болгарія) виборов ІІІ місце у синхронних стрибках.

 Є срібним призером чемпіонату Європи (2016), Всесвітніх ігор (2017) та Європейських ігор (2018) із синхронних стрибків на батуті. Посів І місце на Чемпіонаті України в індивідуальній програмі (2019). У 2021 році став абсолютним чемпіоном України та отримав ліцензію на ХХХІІІ Олімпійські ігри за результатами у серії змагань Кубку світу.

Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

ДЮСШ №6 Херсонської міської ради є альма-матер для багатьох херсонських спортсменів які представляли та прославляли Україну на різноманітних Чемпіонатах Європи, Всесвітніх та Олімпійських іграх. 

Джерело: Колишній вихованець Херсонської ДЮСШ №6 представив Україну на Олімпіаді у Токіо


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.