«Крижані Вовки» – «Дніпро» 5:3

21.11.2020. Тур 10. «Крижані Вовки» – «Дніпро» 5:3 (0:3, 2:2, 1:0).

У стартовому  двобої 10-го тура регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч зустрічалися «лісові та річкові хижаки». Якщо минула очна зустріч між «Крижаними Вовками» і «Дніпром» завершилася мінімальною перемогою «щук», то в цей раз вони вирішили довести рахунок до більш впевненого.

Уже в перші 10 хвилин господарі майданчика «горіли» 0:3. Відкрив рахунок  Олександр Каракулько , який під опікою трьох суперників зробив точний кидок. Потім послідовно методичний розіграш шайби. що завершився кидком  Альберта Вішнякова  від синьої лінії (Гасніков уміло закрив воротарю бачення польоту шайби). Третій гол – неочікуване для киян підключення  Сергія Дорофєєва  до атаки з обіграшем голкіпера в ближньому бою.

У другому періоді «Крижані Вовки» змогли показати зуби. Команди двічі обмінялися закинутими шайбами. Спочатку віялова атака Гасніков-Афанасьєв і гол  Павла Воробйова  – 0:4. Потім господарі розмочили рахунок: результативно з незручної руки відповів  Сергій Сурін . Перед другою перервою Воробйов поборовся за шайбу на фланзі і віддав прострільну передачу (віддавши борг) знову через Сергія Афанасьєва  на  Евгена Гаснікова  – 1:5. Але за 40 секунд кияни відповіли голом  Богдана Панкова.

У заключному відрізку зустрічі «Крижані Вовки» змогли відіграти ще одну шайбу зусиллями  Кирила Фроленка , але на більше у киян не вистачило сил. У свою чергу, «щуки» в третьому періоді так і не змогли пробити голкіпера, і матч завершився з рахунком 3: 5. Відзначимо не тільки набрані переможні очки, але і баланс закинутих-пропущених шайб: він нарешті-то зрівнявся 43-43.

Шайби: 0:1  Каракулько (Зайцев, Крисанов), 4:37;  0:2  Вишняков (Макаров, Воробйов, більш.), 5:13;  0:3  Дорофєєв (Декало, Зайцев), 6:32;  0:4  Воробйов (Афанасьєв, Гасніков, більш.), 21:32;  1:4  Сурін (Панков), 27:30;  1:5  Гасніков (Афанасьєв, Воробйов), 38:48;  2:5  Панков (Черемнов, Сурін), 39:24;  3:5  Фроленко (Шабанов, Шапіро), 47:56;

Крижані Вовки:  Макаренко (Стельмах); Жигалов – Моксунен, Фолтін – Лучніков, Неверов (А) – Фроленко, Карпов – Сисоєв; Кіча – Сурін – Панков (А), Шабанов (К) – Шапіро – Маландін, Абаджян – Андрющенко – Черемнов, Булах – Борисов – Болотін.

Дніпро:  Петров (Гурко); Дорофєєв – Декало, Афанасьєв (А) – Макарів (К), Ратушний – Матусевич; Швецов – Крисанов – Зайцев, Воробйов – Гасніков – Вишняков, Брага – Чернишенко – Каракулько, Панасенко – Ганута.

Джерело: Новини «Дніпро» – «Дніпро» .