![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2023/12/ef173a4caaa90e4c937cdaac05f7cf58-442x450.png)
Курсант ХДМА посів перше місце у Латвії на відкритому Чемпіонаті з джиу-джитсу
8 месяцев назад 0
Про це повідомили в Херсонській державній морській академії.
“Курсант К-111 групи ВСП “МФК ХДМА”, старшина групи Максим ЧАБАН взяв участь та став переможцем (отримав перше місце) у відкритому чемпіонаті у м.Єлгави, що у Латвії з Бразильського ДЖИУ-ДЖИТСУ «JELGAVA OPEN» 2023. Вітаємо призера та бажаємо йому натхнення і нових спортивних звершень!” , – зазначили в державній академії.