Найкращий виступ у житті: Паркер прибув на бій із Джошуа

6 лет назад 0

Чемпіон світу за версією WBO в суперважкій вазі Джозеф Паркер та його команда прилетіли до Великої Британії, де відбудеться бій проти Ентоні Джошуа.

Паркер залишив тренувальний табір у США та вже встиг поспілкуватись із журналістами у Лондоні.

"Ми прибули у гарному настрої, ми сильні психологічно і фізично, і ми чекаємо з нетерпінням можливості показати відмінний виступ. Я молодий, швидкий, сильний, я добре рухаюся. У мене чудова команда. Минулий рік був не найкращим для нас, є багато причин, чому це були не найкращі мої виступи, але я кажу, що 31 березня ми покажемо найкращий бій у житті", — заявив новозеландець.

Паркер продовжить готуватися до поєдинку у Лондоні, а наступного тижня вирушить до Кардіффа, де 31 березня відбудеться бій. 

Ентоні Джошуа розповів, як збирається перемогти Паркера. Британець розраховує на перемогу в проміжку 6-8 раундів.

"Паркер готовий на 50% краще, ніж зазвичай. Але я навчився тому, що, якщо в бою ви включаєте ноги, все стає набагато простіше. Навіть незважаючи на те, що в боксі потрібно перебивати суперника, ноги ведуть боксера в правильному напрямку. Якщо я перенесу все те, що тренував протягом останніх 12 тижнів на ринг, то сподіваюся, що мені вдасться зупинити Паркера в проміжку 6-8 раундів", — казав Джошуа.

Нагадаємо, команди Паркера і Джошуа довго вели переговори про організацію цього бою, оскільки не могли узгодити фінансову сторону угоди. Вже названі гонорари за майбутній бій. Британець отримає 15 млн фунтів стерлінгів ($20,3 млн.), а новозеландець — 7 млн фунтів стерлінгів ($9,5 млн.).

Дивіться: усі нокаути Ентоні Джошуа