Новокаховська «Енергія» вдома виграла у ФК «Суми»

2 года назад 0

20 листопада 2021 року у Новій Каховці відбувся останній домашній матч «Енергії» в осінній частині чемпіонату України з футболу у групі «Б» другої ліги, в якому господарі в рамках 18 туру приймали аутсайдера групи ФК «Суми».

Господарі поля взяли реванш за програш у Сумах на початку чемпіонату з рахунком 0:3 та здобули перемогу 3:1.

Матч в цілому проходив з перевагою господарів поля, які вже на 5 хвилині гри отримали право на перший пенальті, який впевнено реалізував Андрій Гавриленко.

На 29 хвилині гри гості відповіли своїм голом і команди пішли на перерву з рахунком 1:1.

Вирішальними для результату гри стали шість хвилин з 55 до 61, коли спочатку Владислав Бондар реалізував другий пенальті у грі, а потім Ярослав Терехов вже з гри забив третій гол.

Міг бути і четвертий гол, але третій (!) пенальті не зміг реалізувати Андрій Гавриленко…

Після цієї перемоги турнірне становище енергетиків не змінилось – з 17 очками вони посідають 13 місце.

Інші команди Херсонщини завершили свої матчі так: «Таврія» в гостях зіграла унічию з ФК «Вовчанськ», а «Кристал» з Херсону на власному полі програв «Перемозі» з Дніпра.

Завершальний матч осінньої частини чемпіонату «Енергія» проведе 28 листопада у Дніпрі проти місцевої «Перемоги».

Джерело: Online НК.