Перегони у 100 миль: у Херсоні вперше провели велоралі “Козацька миля”

2 года назад 0

160 кілометрів або 100 миль – у Херсоні вперше провели велоралі “Козацька миля”, приурочене до Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва. З учасниками шосейного марафону спілкувалось Суспільне.

Олександр приїхав на перегони з Дніпра. До Херсона добирався автівкою.
“Я вперше беру участь у такому змаганні. Дізнався про це через друзів на роботі: ми багато подорожуємо на велосипедах. Вони запропонували таку ідею. Трошки готувався: катався по 30-40 кілометрів кожен день, тож 160 сьогодні буде добре проїхати. Погода сьогодні прекрасна”, – каже Олександр.
Олександру Качікову 66. Чоловік говорить, 42 роки не злазить із сідла велосипеда.
“Я з Херсона. Беру участь у всіх змаганнях, які проводять, І на виїзді, коли беруть у команду. Це коло “Козацька миля” ми називаємо тур навколо Дніпра. Я в сьомий раз їду його цього року. Буду у тренувальному темпі, не поспішаючи”, – каже Олександр Качіков.
Наталя Хомуленко приїхала на змагання з Миколаєва.

“Я катаюсь довгими маршрутами 200, 300, 400, 600 і тисячу кілометрів. А ось у перегонах беру участь вперше. Не знаю, що це таке. Готувалась до цього скоріше морально. Через погоду добиралася потягом. Гарний настрій і сонячна погода”, – говорить Наталя.
“Я тиждень, як повернувся до дому з рейсу, тому не було часу готуватися. Я в собі впевнений. На перемогу не розраховую, бо не було підготовки. Я заради задоволення”, – каже учасник велоралі Олександр Кадіров.
О 10 годині велосипедисти виїхали з Херсона на Нову Каховку, звідти на Мелітопольске шосе і через Олешки повернуться до Херсона. Так, як довжина маршруту становить 100 миль, велоралі назвали “Козацька миля”, – пояснила організаторка Марія Франковська.

“Полюбляли їздити через Каховку у Херсон. Це був великий тріп на весь день: можна було проїхатись і насолодитися природою, їздою на велосипеді. Оскільки в нас у пониззі Дніпра існує аж дві козацькі січі ( це Олешківська та Кам’янсько), я вирішила об’єднати спорт та історію разом. Ось такі медальки ми приготували для наших учасників для фіншерів”, – каже організаторка.

Усього 14 жовтня стартували 24 учасники велоралі, інші 43 людини, які зареєструвалися, братимуть участь дистанційно. Усі, хто подолають сьогодні маршрут у 100 миль за 11 годин, отримають медалі.

Джерело: Суспільне Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.