Президент горностєвського «Миру» Доценко: ставимо завдання виграти Другу лігу

6 лет назад 0

Іван Доценко (у центрі) уважно спостерігає за грою Миру, фото Олександра Крупіци, Sport Arena Президент Миру Іван Доценко розповів під чиїм керівництвом та до яких завдань команда готуватиметься влітку. Поки горностаївський Мир відпочиває, навколо нього точиться багато різноманітних розмов. Особливо про зміну керівництва.

В зв’язку з цим Sport Arena  попросила президента ФК Мир Івана Доценка відповісти на кілька запитань.

— Іване Івановичу, задоволені виступами команди?

— Я вважаю, що команда зіграла погано. Завдання, яке ми ставили перед нею, не виконала. Мир повинен був потрапити до першої шістки команд, а фінішував дев’ятим.

— Чому сталося так, на ваш погляд?

— Найбільш вірогідно, не зовсім правильно розподілили сили під час підготовки. Склад новий, поки зігралися… В останніх матчах показали хорошу гру.

— У керівництві змін не буде? Бо останнім часом багато йшло розмов. Навіть називалися прізвища тренерів, які практично вже домовилися очолити Мир…

— Однозначно всі залишаються на своїх місцях. Мені кілька разів телефонували зі столиці. Пропонували спеціалістів, навіть із ім’ям. Однак у новому сезоні Мир буде очолювати той же головний тренер – Віктор Богатир.

— У команді продовжиться реконструкція?

— Нічого такого особливого не буде. Команда збереться на наступному тижні. Її залишили лише два футболісти Томенко та Фатій (про них наш сайт уже повідомляв). Але запросимо для підсилення складу п’ять-шість футболістів. Кого і на які позиції – визначить тренер. Це з’ясується під час літніх зборів.

— Ваш син Іван Доценко-молодший буде продовжувати грати?

— Так. Він почувається добре і, сподіваюся, ще принесе багато користі команді.

— Які завдання ставите перед Миром на новий сезон?

— На цей чемпіонат ставимо завдання увійти не тільки у трійку призерів, а й посісти перше місце.

Нагадаємо, Мир в 2011-13 і з 2015-го виступає в Другій лізі і при цьому ніколи в своїй історії не грав на вищому рівні.

Олександр Крупіца, Sport Arena