![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/08/2f40f5ec3d18a710475403da7c63b79f.jpg)
Пройшов турнір пам’яті В. Кравченка
4 года назад 0
На стадіоні “Старт” ім. О. М. Пуляєва 08 серпня 2020 року пройшов традиційний футбольний турнір, присвячений пам’яті Василя Кравченка – відомого у минулому Новотроїцького футболіста, чемпіона України 1962 року. У фіналі зустрілися ФК “Світанок” та ФК “Громівка”. У результаті запеклої боротьби впевнену перемогу здобули футболісти ФК “Світанок”. Нагородження переможців проводили зять В. Кравченка Федір Кіяниця, працівник виконавчого апарату Херсонської обласної ради та голова Новотроїцької районної ради Юрій Коцегубов.