![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2023/11/83a78f3f032c0dae6a1d69aca9fff678-375x450.jpg)
Юні Херсонці продовжують підкорювати спортивні вершини
8 месяцев назад 0
У Черкасах завершилися змагання на кубок України з Таеквон-до ІТФ.
З чемпіонату Григорій Зубко й Анастасія Орлова привезли бронзові медалі.
Бійці тренувалися під керівництвом Олександра Бронніка та Дмитра Афанасьєва. Наставники молоді сьогодні боронять майбутнє наступних поколінь в ЗСУ. А юних чемпіонів до змагань підготував заслужений тренер України Віктор Слюсар.