![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/03/c24b9c24c78143ad55fb1b682234d3a2-667x450.jpg)
Юні херсонки привезли з танцювальної олімпіади 23 нагороди
5 месяцев назад 0
Юні херсонки привезли з танцювальної олімпіади 23 нагороди.
Про це повідомляє Херсонська МВА.
Вихованки відділення спортивних танців Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №5 ХМР здобули 23 нагороди на Всеукраїнській танцювальній олімпіаді, що відбулася у Тернополі.
Юні херсонки привезли додому 11 золотих, 8 срібних та 4 бронзові нагороди. Бажаємо спортсменкам нових перемог! Дякуємо тренерам за підготовку танцівниць!
Фото зі сторінки у соцмережі Тетяни Маєвської