Юрій Соболевський зустрівся з призерами чемпіонату Європи з боксу

3 года назад 0

4 березня 2021 року перший заступник голови облради – керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський зустрівся з призерами чемпіонату Європи з боксу серед юніорів.

Юрій Валентинович привітав херсонських боксерів з вдалим виступом й вагомим медальним доробком та вручив їм відзнаки Херсонської обласної ради.

Так, за особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Херсонщини та досягнення високих спортивних результатів на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів подяку голови обласної ради оголошено:

Масюткіній Ярославі – бронзовій призерці чемпіонату України та чемпіонату Європи з боксу серед юніорок;

Шульзі Валерію – чемпіону України та бронзовому призеру чемпіонату Європи з боксу серед юніорів.

«Дякую, що займаєтеся цим видом спорту та прославляєте Херсонщину. Бажаю, щоб ви й надалі мали мужність виходити на ринг і завжди поверталися назад переможцем! Окрема подяка, Ярослава, Вам. Ви є прикладом того, що наші жінки не лише гарні, але й сильні, сміливі та мужні», – відзначив Юрій Соболевський та побажав спортсменам подальших успіхів.

Нагадаємо, на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів Валерій Шульга завоював третє місце у ваговій категорії понад 80 кг, а Ярослава Масюткіна стала бронзовою призеркою у ваговій категорії до 54 кг. 

Джерело: Херсонська обласна рада