В Каховці відбувся чемпіонат з шашок-64

11 месяцев назад 0

21 лютого 2021 року в приміщенні МПК «Меліоратор» відбувся відкритий Чемпіонат Каховської територіальної громади з шашок-64 (швидка гра) 2021 р. змагання були організовані Каховською міською шашковою федерацією спільно з відділом у справах молоді та спорту та при підтримці відділу культури міської ради (адміністрації МПК «Меліоратор»).

В змаганнях взяли участь 25 шашкістів різних вікових категорій з Каховки, Малокаховки, Н.Каховки, Тягинської ОТГ. Першість у турнірі розігрувалась за швейцарською системою (7 турів) з контролем часу 10 хв.

За підсумками змагань з 12 очками переміг Василь Райляну (Тягинська ОТГ с. Львово). На другому місці каховчанин Євген Марчук (10 очок), на третьому – ще один представник Каховки Володимир Дем’янюк (9 очок).

Серед жінок кращою в чемпіонаті стала каховчанка Алла Ралко, на другому місці – Ольга Мелехина (Малокаховка), на третьому – Євгенія Ралко (Каховка).

У заліку серед ветеранів: на першому місці – Леонід Яровий (Каховка), на другому та третьому – новокаховчане Віктор Мануйло та Володимир Коваль.

Серед юнаків та дівчат кращі результати показали Єва Тишковець, Михайло Бережний та Рустам Дідаш.

Переможці та призери нагороджені медалями та грамотами від організаторів.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.