![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/08/186d0b023fe12dca48a53e5c14656fa5.jpg)
В Каховці відбувся юнацький стрітбольний турнір
4 года назад 0
З нагоди відзначення Дня Незалежності України 23 серпня 2020 року в м.Каховці на баскетбольному майданчику зі штучним покриттям відбувся відкритий міський турнір з баскетболу 3х3 серед команд юнаків. Організатори заходу: відділ у справах молоді та спорту, управління освіти та ДЮСШ Каховської міської ради.
В змаганнях взяли участь п’ять команд з Каховки та Нової Каховки, які визачали переможців та призерів за коловою системою. За підсумками змагань перше місце здобула новокаховська «Зотич team», на другому місці – «Жумайсимба» (Каховка), на третьому – «Чайки» (Каховка). Команди-призери та їх учасники, а також кращі гравці були відзначені кубками, дипломами та медалями від організаторів. під час турніру серед учасників та вболівальників були проведені конкурси на краще виконання «триочкових» кидків та на влучний кидок з далекої відстані.