В Олешках відбувся чемпіонат Херсонської області з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат

3 года назад 0

30 квітня 2021 року  у м. Олешки (Херсонська область) на стадіоні «Старт» та секторах для стрибків і метань Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ степенів № 2 пройшов чемпіонат Херсонської області  з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат 2008 року народження та молодше.

У змаганнях взяли участь 9 збірних команд  міст, районів, територіальних  громад, ДЮСШ, ФСТ Херсонської області, всього 98 спортсменів.

Змагання  були особисто-командні і  проводились за програмою багатоборства: біг 60 м –  стрибки у довжину – метання м’яча – біг 500 м (дівчата) – 600 м (юнаки).

Особиста першість визначалась у кожному виді програми та за сумою очок 4-х видів багатоборства, командна першість  – сумою 4 кращих результатів серед юнаків та дівчат (по очках).

За підсумками змагань в особистому заліку  легкоатлетичного 4-борства  серед дівчат за сумою очок  І  місце посіла  Касьяненко Анастасія (ДЮСШ № 3 м. Херсон) –  202 оч.,  2 місце – Стрюкова Ксенія (ДЮСШ «Таврія» Нова Каховка) – 192 оч., 3 місце – Задорожня Ксенія (ЛЮСШ №3  м. Херсон) – 179 оч. Серед юнаків місця розподілилися наступним чином: 1 місце – Матковський Богдан (ДЮСШ Каховка) – 243 оч., 2 місце – Білецький Микола (ОКДЮСШ «Динамо») – 234 оч., 3 місце – Ваббі Оустін (ДЮСШ № 3 Херсон).

Результати командної першості чемпіонату Херсонської області

1.   Херсонська міська ДЮСШ № 3 Херсонської міської ради  –   1191  оч.
2.   ДЮСШ м. Каховка (1 команда) –  1031  оч.
3.   Виноградівський ЗПЗСО –  889  оч.
4.   «Спорт для всіх» м. Гола Пристань –  854  оч.
5.   СЛК «Іскра» Олешківська громада  –  812  оч.
6.   КЗ «ОКДЮСШ «Динамо» Херсонської обласної ради –  696  оч.
7.   ДЮСШ «Таврія» Нова Каховка –  522  оч.
8.   ДЮСШ «Спартак» м. Херсон  –    516  оч.
9.   ДЮСШ м. Каховка (2 команда)  –   497  оч.

Переможці та призери змагань  в окремих видах програми були нагороджені  дипломами, у  загальному особистому заліку чотириборства – медалями і дипломами, у командному – дипломами.