В першісті України «Екстра-ліга» херсонська команда“Продексім” перемогла харків’ян

2 года назад 0

У чемпіонаті України «Екстра-ліга» 2021/2022, з футзалу херсонська команда“Продексім”, приймала команду “Моноліт/Viva-Cup” з Харкова. Зустріч завершилася перемогою наших земляків. Матч який було проведено минулої суботи був завершальним у другому колі чемпіонату України з футзалу 2021/2022.

На 2-й хвилині гол у ворота харків’ян забив гол Михайло Зварич, а на 39 хвилині — Максим Бессалов. Тож “Продексім” переміг з рахунком 2 : 0.

Нагадаємо, що попередній матч між Продексім та Моноліт/Viva Cup у 9 турі чемпіонату України з футзалу теж завершився на користь херсонської команди 5 : 1.

Наразі у турнірній таблиці чемпіонату “Продексім” — на першому місці.

На другому — “ХІТ” (Київ). Третє місце посідає “Ураган” з Івано-Франківська. На четвертому — “Кардинал-Рівнестандарт” з Рівного, а  харківський “Моноліт/Viva Cup” тепер на п’ятому.