Великолепетиські пауерліфтери повернулися з чемпіонату України із золотими і срібними медалями

Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, ветеранів жінок та ветеранів чоловіків відбувся 12-19 травня 2021 року в м. Коломия. Велику Лепетиху на чемпіонаті представляли вихованці тренера Ярослава Халуса з місцевого спортивного клубу.

Олександр Пишенков  в категорії до 59 кг завоював три нагороди:

— золота медаль за вправу «жим штанги лежачи» (штанга 105 кг);

— мала срібна медаль в присіданні зі штангою 170 кг;

— мала срібна медаль за вправу «тяга станова».

В сумі триборства з результатом 460 кг і виконанням нормативу майстра спорту Олександр став срібним призером чемпіонату.

Другий день турніру приніс ще одне золото та  срібло. Дар’я Пишенкова , змагаючись у ваговій категорії до 63 кг, посіла друге місце в присіданні зі штангою, а в жимі лежачи їй не було рівних: з результатом 72,5 кг вона здобула золото. В сумі триборства 270,5 кг виконала І дорослий розряд.

19-24 травня 2021 року в м. Коломия  відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед  жінок та жінок-студентів, серед чоловіків та чоловіків-студентів. Крістіна Булгакова  серед жінок посіла почесне 4-е місце. Серед жінок-студентів в сумі триборства стала чемпіонкою України.

Джерело: Таврійські вісті — Таврійські вісті