![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/05/31c9ebb6d642ad3f830c367877f85fb5-667x450.jpg)
Вихованка Херсонського спортивного коледжу перемогла на Чемпіонаті Європи з кульової стрільби
2 месяца назад 0
Херсонський фаховий спортивний коледж повідомив про успішні здобутки випускниці коледжу Дар’ї Дудки (Шитко) – перемогу на чемпіонаті Європи з кульової стрільби!
“Дар′я в парі з Сергієм Кулішем у поєдинку за золото в MIX обіграли суперників із Норвегії з рахунком 17:15.Чемпіонат Європи зі стрільби кульової наразі триває в хорватському Осієку” , – зазначила адміністрація спортколеджу.