Вихованці ХЦДЮТ стали переможцями Зимового Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

2 года назад 0

Трикратними переможцями триденного Зимового Чемпіонату України зі спортивного орієнтування, що пройшов на території Олешківського лісництва, стали троє вихованців гуртка «Спортивне орієнтування» (тренер – Ірина Васіна) Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.

У перший день змагань на ультракоротких дистанціях першими фінішували: в групі Ч-18 – Скворцов Юрій, учень 11 класу ЗЗСО № 41, в групі Ж-18 – Остапенко Єлизавета, студентка І курсу ХДУ; в групі Ч-20 другим фінішував Кражев Ігор, студент ІІ курсу Херсонського вищого професійного комерційного училища; п’ятою на фініші в групі Ж-14 стала Мітрофанова Вероніка, учениця 8-а класу ЗЗСО № 27.

Другий день чемпіонату – ультрадовгі дистанції – І місце в групі Ч-18 – Скворцов Юрій, І місце в групі Ж-18 – Остапенко Єлизавета, ІІ місце в групі Ч-20 – Кражев Ігор.

Третій день приніс орієнтувальникам на ультрасередніх дистанціях точнісінько такі самі результати, як у перший та другий день змагань.