![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/03/b78844bc9fabfdbe9a17ac444428c1d3.jpg)
Вітаємо вихованців ДЮКФП №5 з новими перемогами
4 месяца назад 0
23 березня вихованці дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №5 вибороли 11 нагород на змаганнях з кіокушин карате Liga Korare Kontaktowego Mini Challenger — 2024 у Хшонстовіце (Польща).
Про це повідомив Роман Мрочко у Facebook.
У розділі ката:- бронзові медалі здобули Ніколь Доценко, Поліна Мокляк, Денис Трошин, Гліб Трошин.
У розділі куміте:- срібні медалі — Іван Смеречук, Денис Трошин, Олександр Романенко- бронзові медалі — Кирило Смеречук, Поліна Мокляк, Ілля Братішко та Гліб Трошин